Saytech Bilgisayar Kurumsal

Çözüm ortağınız...

 

Saytech Bilgisayar 04.10.2010 tarihinde kurulmuş olup, amacı Zonguldak genelinde kurumsal ve son kullanıcı müşterilerimize, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri ve teknik desteği sağlamak, fiyat ve performans açısından avantajlı çözümler sunmak, müşteri memnuniyetini ilke kabul eden şirketimizin temel politikasıdır. Müşterilerimize daha ekonomik, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini arttırmak için sürekli yeni projeler geliştiren şirketimiz; kısa bir zamanda e-ticaret mantığı projesini devreye sokarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

 

Firmamız Donananım, Danışmanlık, Teknik servis ve bakım, notebook (Laptop,Dizüstü) tamir/onarım, Kartuş toner dolumu, Server yönetimi, Şirket içi yazılım programları, Dinamik ve statik web siteleri , E-ticaret siteleri vb. hizmetleri ile Saytech Bilgisayar bünyesinde barındırılan sitelerin güvenliğini ve sağlamlığını garanti etmekte hızlı ve akılcı çözümlerle hizmet vermektedir. Satıştaki "kalite" önemi satış sonrası hizmette de önem taşımaktadır. İyi bir teknik servis hizmeti ile kullanıcının iş sürekliliğinin sağlanması hedeflenir. Gerek stabil bir işletim sisteminin kurulması gerekse de ihtiyaçlar doğrultusunda yan programların kurularak sistemin devamlılığının sağlanması gerekir. Saytech Bilgisayar tecrübesi ve bilgi birikimi ile bu konuda uzman olduğunu kanıtlamış ve bugüne kadar iş sürekliliğinin sağlanması için en hızlı müdahaleyi yaparak müşterilerinin sorunlarını çözmüş ve kazandığı haklı övgüyü referanslarıyla da kanıtlamıştır.

 

Saytech Bilgisayar deneyimli ve uzman operasyon elemanları, profesyonel yöneticileriyle; yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

 

 

 

 

Copyright ©2019 saytechbilgisayar.com - Design by Erhan SAYGILI
f t g m